Vse se vrača

Predstavniki učencev Podružnice Birčna vas so se v petek, 30. 9. 2016, udeležili dogodka ob pričetku nove okoljevarstvene kampanje z naslovom VSE SE VRAČA, ki ga je organizirala Mestna občina Novo mesto. Tako otroke kot odrasle želijo spodbuditi, da še bolj pazimo na svoje mesto in ga ohranjamo čistega in lepega.

Na Glavnem trgu so osnovnošolci in otroci iz vrtcev, s sklenitvijo človeške verige, objeli mestno jedro in obljubili, da bodo skupaj skrbno pazili na naše mesto. Prejeli so tudi zloženke, na katerih so predstavljene aktivnosti, s katerimi lahko z družino ali prijatelji zbiramo zelene točke in si prislužimo praktične naloge.

učiteljica Vesna Sebanc