Podružnica Birčna vas 07 307 95 50

Tehniški dan – Stopimo v praznični čas

V četrtek, 9. 12. 2016, smo na Podružnici Birčna vas izvedli tehniški dan Stopimo v praznični čas. Izdelovali smo okraske iz volne in papirja ter novoletne voščilnice. Motivacija učiteljev in učencev je bila visoka. Izrazila se je z aktivnim delom, prijetnim delovnim vzdušjem v vseh razredih, z velikim številom izdelanih voščilnic, izpisanih voščil in okraskov. Izpisana voščila smo razstavili na šolskem panoju. Z izdelano dekoracijo pa okrasili učilnice. Med dnevom smo uspešno izvedli tudi vajo za nastop na prireditvi za otroke in zaposlene v podjetju Johnson d.o.o.

Kreativnost nas bo spremljala vse dni v letu, ne le v prazničnem času, saj so učenci izredno uživali in imeli možnost dopustiti domišljiji prosto pot.

Učiteljice Podružnice Birčna vas

• Všeč mi je bilo izdelovanje voščilnic.
  • Všeč mi je bilo, da so starejši učenci pomagali mlajšim.
  • V prazničnem vzdušju sem rada izdelovala smrečice v skupini s sošolci.
  • Počutimo se, kot da smo v Božičkovi delavnici in da smo mi pomočniki.
  • Takšen dan nam je všeč, ker smo se prijetno počutili in bi še kdaj radi ustvarjali cel dan.

Učenci Podružnice Birčna vas

(Skupno 2 obiskov, današnjih obiskov 1)

Več prispevkov iz Novice