Norčavi dan na podružnici

Danes je bil v Birčni vasi povsem nenavaden dan. Na šoli bi težko srečali kakšnega učenca ali učenko. Tudi učiteljic ni bilo toliko, kot jih je na navaden šolski dan. Še kuharica je bila popolnoma drugačna! Res nenavadno …

Namesto vseh teh oseb so danes po šoli hodile, prepevale, plesale in se smejale princeske, čarovnice, pa tudi hudički, policisti, vojaki in še mnogo drugačnih oseb in celo živali.

Iz učilnic je odmevala pustna glasba, matematika je bila pustno obarvana, pri kosilu smo jedli krofe, pred tem pa imeli še največjo zabavo na šoli – pustno zabavo. Plesali in peli smo, se smejali in se vrteli. Uživali smo in zagotovo smo bili dovolj glasni, da smo odgnali zimo.

Se vidimo naslednje leto!

Vi pa le poglejte galerijo, da se malce nasmejite in si ogledate kakšno norčijo.

Zapisala: pustna šema