Srečanje podružnic na Malem Slatniku

V torek, 18. 4. 2017, smo šli na Mali Slatnik. Ko smo prišli do šole, sta nas pozdravili vodja podružnice in ravnateljica šole. Nato smo si ogledali predstavo Ko bom velik, bom … Predstava nam je bila všeč, v njej smo uživali. Še posebej bi pohvalili igro učencev, ki so predstavili škratka Prehladka in dedka zajca. Uživali smo tudi ob plesu in petju o kmetiji.

Po predstavi smo odšli v učilnice in pojedli malico. Po malici smo odšli na pohod čez Smolenjo vas, čeprav je deževalo. To nas ni motilo, saj smo imeli dežnike. Nekaterim je bilo všeč, da smo hodili v hrib in imeli lep razgled v dolino.

Dan smo preživeli z učenci iz drugih šol: Orehovice, Malega Slatnika, Dolža in Podgrada. Druženje z njimi nam je bilo všeč. Srečali smo tudi prijatelje, ki jih poznamo že dalj časa.

Zapisali: učenci novinarskega krožka