Zmagovalci na tekmovanju za čiste zobe

V četrtek, 18. 5. 2017, se je v dvorani Leona Štuklja odvijala zaključna prireditev tekmovanja za čiste zobe. Tekmujejo učenci osnovnih šol, ki se vse leto trudijo za lep nasmeh in zdrave zobe. Razred, ki si pribori največ točk, je nagrajen. Prvošolci so bili ponosni, da so  med učenci na podružnični šoli v Birčni vasi uvrstili med zmagovalce v tekmovanju za čiste zobe.

Udeležili so se prireditve in svečane podelitve priznanj. V kulturnem programu sta sodelovali učenki OŠ Center in čarodej Grega. Le-ta je navihano povezoval prireditev in k sodelovanju povabil učence s petjem in plesom. Udeleženci prireditve so ga nagradili z močnim aplavzom. Prvošolci so bili nagrajeni s priznanji, zobnimi pastami in majicami. Posladkali so se s sadno ploščico in odžejali z vodo.

Sklenili so, da je največja nagrada lep in zdrav nasmeh.

Zapisali: Andreja Krnc, Majda Kolenc