Tretješolci na plavalnem tečaju

Učenci tretjega razreda imamo ta teden plavalni tečaj. Vsak dan se z avtobusom odpeljemo do šole Grm. Potem se preobujemo in preoblečemo v kopalke. Preden gremo v bazen, se stuširamo.

V bazenu se najprej ogrejemo. Potem imamo deset minut igre. Spremenimo se v gusarje, ribice in morske pse. Igramo vodno košarko in plezamo na vodne blazine. Delali smo vodne prevale in vodne stoje.
Zelo smo se zabavali, ko smo skakali v bazen. Učili smo se prsno plavanje, žabico, potapljanje, iskanje uteži, kravl, gledanje pod vodo. Učili se bomo tudi hrbtno plavanje.

Na plavalnem tečaju se počutimo odlično. Zabavno se in se učimo nove stvari. Komaj čakamo, da gremo spet v bazen. Pod vodo se bomo tudi fotografirali. Spremljajte našo galerijo in si oglejte naše zabavne fotografije.

Zapisali tretješolci, člani novinarskega krožka