Podružnica Birčna vas 07 307 95 50
 

Prireditev za Johnson Controls, d.o.o

Učenci Podružnice Birčna vas so v telovadnici OŠ Šmihel pripravili prednovoletno prireditev za otroke in zaposlene v TPV Johnson Controls, d. o. o.
Nastopili so učenci, ki obiskujejo neobvezni izbirni predmet Umetnost, člani otroškega pevskega zbora in krožka Ustvarjalnice. Zaigrali so igrico Muca Copatarica. Učenci so pri pouku sami izdelali scenografijo in lutke ter s svojimi idejami sodelovali pri oblikovanju predstave. Za nastop so se dobro pripravili in se zelo potrudili. Starši in otroci, ki so si ogledali predstavo, so bili navdušeni.
Po prireditvi je otroke zaposlenih v Johnson Controls in naše učence obiskal še Božiček, jim razdelil darila in obljubil, da jih drugo leto spet obišče. Pohvalil je naše učence za izvrsten nastop, učenci pa so obljubili, da se bodo drugo leto spet naučili kakšno novo in zanimivo igrico.

Mentorice: Jasmina Subić Tomašič, Barbara Vidic, Vida Šter

 
 

Več prispevkov iz Novice

 
 

Deli