Pust veselih ust

Danes niso v šolo prišli učenci ali učiteljice, ampak so šolo prevzele maškare. Ko smo prišli v šolo, smo šli v razrede in imeli pouk. Zelo je bilo strašljivo, ker  smo videli različne maske – ubijalce, ninje in okostnjake. Še dobro, da so prišli tudi policisti, vojaki in šerifi.

V telovadnici smo se zbrali v skupine razredov in zapeli, zaplesali ter se predstavili. Preden smo šli v učilnice, smo dobili krofe. Nato se je začel pouk in oblikovali smo srčke za valentinovo.

Novinarji smo videli: brezdomca, vojaka, Indijanca, klovneso, pando, klovna, Španko, kavboje, čebeli, muco, hudiča, ninje, staro mamo, piratko, sovo, pilotko, nuno, policiste in policistke. Med učenci je bila tudi zaspanka, ki se je zjutraj pozabila sleči iz pižame. Zelo smo se zabavali pri pustnem rajanju v telovadnici.

Zapisali so: panda, klovnesa, policistka, Indijanka, zaspanka, specialec, policist in morilec

Mentorica: čebela