ZBIRANJE ZAMAŠKOV

Spoštovani!

Na matični šoli OŠ Šmihel in na podružnični šoli Birčna vas skozi celo šolsko leto zbiramo plastične zamaške, ki jih bomo z veseljem podarili humanitarnemu društvu Moja pot iz Cerovega Loga pri Šentjerneju za dečka Luko, ki mu je možganska krvavitev prekinila brezskrbno otroštvo in ga postavila na dolgotrajno pot rehabilitacije.

Z zbiranjem zamaškov bomo Luki iz Cerovega Loga pri Šentjerneju pomagali z nadaljnjo rehabilitacijo in zdravljenjem ter omogočili dostopnost do terapevtskih pripomočkov in možnost do prilagojenega vozila.

V poštev pridejo plastični zamaški in pokrovčki od embalaže živil (od pijač, mleka, jogurtov, začimb …) z oznako PP, PE ali z oznako za recikliranje.

Pokrovčki detergentov, čistil in kozmetike ne sodijo zraven.

Vsakega zamaška posebej bomo veseli, saj bomo le s skupnimi močmi in povezanostjo dosegli cilj.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za vaš trud in sodelovanje.

.

.

vodja ekodejavnosti                                                                  ravnateljica

Merilin Šut                                                                                   Romana Šarec Rojc