Pouk na daljavo za vse učence (+ naročilo toplega obroka)

Spoštovani starši in učenci,

objavljamo izvleček iz okrožnice Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (TUKAJ).

Bistvena informacija je, da bo pouk od ponedeljka, 9. 11. 2020, potekal na daljavo za vse učence.

Vaši otroci (od 4. do 9. razreda) bodo do šolskega gradiva dostopali v spletnih učilnicah, kjer jih čakajo tudi podrobnejša navodila. Učenci od 1. do 3. razreda bodo vsa navodila za šolsko delo dobili na elektronski naslov staršev.

Učitelji so učencem podali vse potrebne informacije v zvezi z izobraževanjem na daljavo, prav tako so učence uvedli v delo v spletnih učilnicah. Komunikacija med učitelji in učenci bo potekala preko spletnih učilnic, aplikacije ZOOM in elektronske pošte.

Predlagamo, da učenci sledijo šolskemu urniku in opravijo dolžnosti za tiste predmete, ki jih imajo tisti dan na urniku.

Prosim, spodbudite vaše otroke, da svoje obveznosti opravijo samostojno in odgovorno.

Prisotnost pri pouku na daljavo je za učence obvezna.

Vaša vprašanja in dileme v zvezi s poukom na daljavo naslavljate neposredno na učitelja ali razrednika (TUKAJ).

—–> Naročilo toplega obroka (TUKAJ).

Upamo, da se bodo razmere ob upoštevanju vseh ukrepov za preprečevanje širjenja okužb čim prej izboljšale in da se bomo vsi vrnili v šolo.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi,

vodstvo šole in učiteljski zbor