Podružnica Birčna vas 07 307 95 50
 

Strokovni delavci

 2020/2021

razred

razredničarka

1. a/p Andreja Krnc
2. a/p Marjanca Šoško
3. a/p Sara Šenica
4. a/p Mateja Železnik
5. a/p Milka Hudoklin

Seznam strokovnih delavcev na podružnici:

  1. Milka Hudoklin (milka.hudoklin@os-smihel.si)
  2. Majda Kolenc (majda.kolenc@os-smihel.si)
  3. Andreja Krnc (andreja.krnc@os-smihel.si)
  4. Mojca Pirc (mojca.pirc@os-smihel.si)
  5. Vesna Sebanc (vesna.sebanc@os-smihel.si)
  6. Marjetka Slana Pevec (marjetka.slanapevec@os-smihel.si)
  7. Sara Šenica (sara.senica@os-smihel.si)
  8. Marjanca Šoško (marjanca.sosko@os-smihel.si)
  9. Špela Lumpert (spela.lumpert@os-smihel.si)
  10. Mateja Železnik (mateja.zeleznik@os-smihel.si)
  11. Anja Hrovat (anja.hrovat@os-smihel.si)

Seznam strokovnih delavcev, ki prihajajo na podružnico z matične šole:

  1. Marjetka Dragman (marjetka.dragman@os-smihel.si)
  2. Erika Starina (erika.starina@os-smihel.si)
  3. Gorazd Canić (gorazd.canic@os-smihel.si)
  4. Andrej Prah (andrej.prah@os-smihel.si)
  5. Katja Kapele (katja.kapele@os-smihel.si)
(Skupno 792 obiskov, današnjih obiskov 1)