Podružnica Birčna vas 07 307 95 50
 

Strokovni delavci

 2018/2019

 

razred

razredničarka

1. a/p Andreja Krnc
2. a/p Marjanca Šoško
3. a/p Mojca Pirc
4. a/p Mateja Hribar
5. a/p Tatjana Badovinac

Seznam strokovnih delavcev na podružnici:

  1. Tatjana Badovinac (tatjana.badovinac@os-smihel.si)
  2. Mateja Hribar (mateja.hribar@os-smihel.si)
  3. Majda Kolenc (majda.kolenc@os-smihel.si)
  4. Andreja Krnc (andreja.krnc@os-smihel.si)
  5. Mojca Pirc (mojca.pirc@os-smihel.si)
  6. Vesna Sebanc (vesna.sebanc@os-smihel.si)
  7. Marjetka Slana Pevec (marjetka.slanapevec@os-smihel.si)
  8. Marjanca Šoško (marjanca.sosko@os-smihel.si)
  9. Vida Šter (vida.ster@os-smihel.si)
  10. Barbara Vidic (barbara.vidic@os-smihel.si)

Seznam strokovnih delavcev, ki prihajajo na podružnico z matične šole:

  1. Marjetka Dragman (marjetka.dragman@os-smihel.si)
  2. Erika Starina (erika.starina@os-smihel.si)
  3. Mojca Šumlaj (mojca.sumlaj@os-smihel.si)
  4. Gorazd Canić (gorazd.canic@os-smihel.si)
  5. Andrej Prah (andrej.prah@os-smihel.si)