Podružnica Birčna vas 07 307 95 50
 

Tekmovanja 2020/2021

Učenci naše šole se bodo lahko vključili v naslednja tekmovanja:

 

dandatumnaziv tekmovanjašolskoregijskodržavnomentor
četrtek24. 9. 2020Tekmovanje iz znanja logikex  Andrej Prah Milka Hudoklin
ponedeljek5. 10. 16. 10. 2020Hitro in zanesljivo računanje, 1. krogxVesna Slapničar
petek16. 10. 2020Znanje o sladkorni boleznix  Merilin Šut
sobota17. 10. 2020Tekmovanje iz znanja logike  xAndrej Prah Milka Hudoklin
ponedeljek19. 10. 2020Tekmovanje iz angleščine (8. r.)x  Katja Kapele
sreda21. 10. 2021Biologija (za  Proteusovo priznanje)x  Merilin Šut
ponedeljek2. 11. – 13. 11. 2020Hitro in zanesljivo računanje, 2. krogx  Vesna Slapničar
petek6. 11. 2020Matemčekx  Vika Kek Andreja Krnc
četrtek12. 11. 2020Tekmovanje iz angleščine (9. r.)x  Jaka Darovec
ponedeljek16. 11. 2020ACM Bober, tekmovanje iz računalniškega mišljenja (16.–20. 11.)x  Boštjan Hribar Mateja Železnik
torek17. 11. 2020Slovenščina (Cankarjevo priznanje)x  Karmen Jenič Mateja Železnik
sobota21. 11. 2020Znanje o sladkorni bolezni  xMerilin Šut
ponedeljek23. 11. 2020Tekmovanje iz angleščine (8. r.)  xKatja Kapele
torek24. 11. 2020Tekmovanje iz znanja geografijex  Dragica Poljanec Alen Lindič
sreda2. 12. 2020Razvedrilna matematikax  Zlatka Galič Marjanca Šoško
četrtek3. 12. 2020Astronomija (Dominkovo priznanje)x  Milena Košak
petek4. 12. 2020Biologija (za  Proteusovo priznanje)  xMerilin Šut
ponedeljek7. 12. – 18. 12. 2020Hitro in zanesljivo računanje, 3. krogx  Vesna Slapničar
torek8. 12. 2020Tekmovanje iz znanja zgodovinex  Dragica Poljanec Alen Lindič
sobota9. 1. 2021Astronomija(Dominkovo priznanje)  xMilena Košak
četrtek14. 1. 2021Slovenščina (Cankarjevo priznanje) x Mojca Klobučar  
sobota16. 1. 2021ACM Bober  xBoštjan Hribar
ponedeljek18. 1. 2021Kemija (Preglovo priznanje)x  Merilin Šut
sreda20. 1. 2021Tekmovanje iz angleščine (9. r) x Jaka Darovec
torek26. 1. 2021Tekmovanje iz znanja geografije x Dragica Poljanec Alen Lindič
sobota30. 1. 2021Razvedrilna matematika  xZlatka Galič
torek2. 2. 2021Tekmovanje iz znanja zgodovine x Dragica Poljanec Alen Lindič
sreda3. 2. 2021Fizika (Stefanovo priznanje)x  Milena Košak
sreda3. 2. 2021Naravoslovje (Kresnička)x  Zlatka Galič Marjanca Šoško
sobota6. 2. 2021Hitro in zanesljivo računanje  xVesna Slapničar
sreda10. 3. 2021Vesela šola, CICI Vesela šolax  Milka Hudoklin Mateja Hribar Marjetka Dragman Majda Kolenc
sobota13. 3. 2021Slovenščina (Cankarjevo priznanje)  xMojca Klobučar  
torek16. 3. 2021Tekmovanje iz angleščine (9. r.)  xJaka Darovec
četrtek18. 3. 2021Matematika (Vegovo priznanje)x  Milena Košak Andreja Krnc
sobota20. 3. 2021Tekmovanje iz znanja zgodovine  xDragica Poljanec Alen Lindič
petek26. 3. 2021Fizika (Stefanovo priznanje) x Milena Košak
sobota27. 3. 2021Kemija (Preglovo priznanje)  xMerilin Šut
četrtek8. 4. 2021Tekmovanje Mehurčkix   
sreda14. 4. 2021Vesela šola  xMilka Hudoklin Mateja Hribar Marjetka Dragman
petek16. 4. 2021Tekmovanje v znanju geografije  xDragica Poljanec Alen Lindič
sobota17. 4. 2021Matematika (Vegovo priznanje)  xMilena Košak  
petek7. 5. 2021Logična pošastx  Tatjana Badovinac Milka Hudoklin
sobota8. 5. 2021Fizika (Stefanovo priznanje)  xMilena Košak
petek21. 5. 2021Logična pošast  xTatjana Badovinac Milka Hudoklin
(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)