Otvoritev razstave Bodi umetnik – igraj se z mano

V četrtek, 4. 2. 2016, so se učenci, nagrajenci likovnega natečaja Bodi umetnik –  igraj se z mano, skupaj s starši, odpravili na slavnostno otvoritev razstave v Cankarjev dom v Ljubljano. Pričakal nas je zabaven program, koncert reperja Zlatka, klovni z baloni in Pika Nogavička.

Otroci in starši smo sodelovali pri postavitvi in otvoritvi razstave izdelkov naših otrok. Sledila je podelitev priznanj in delavnice. Prosti čas smo izkoristili za sprehod po Ljubljani in ogled znamenitosti.  Po sprehodu smo se vrnili v Cankarjev dom na predstavo o Ivanu Cankarju. V predstavi so nastopali otroci s posebnimi potrebami, ki so poskrbeli, da se je dan zelo lepo zaključil. Otroci so uživali in tudi starši smo se imeli lepo, saj smo se družili in bolje spoznali.

Urška Hrovatič