Tehniški dan – SPOMINSKA KNJIGA

V sredo, 16. 10. 2019, smo na podružnični šoli Birčna vas izvedli tehniški dan na temo Spominska knjiga. V letošnjem šolskem letu bomo v okviru projekta Rastoča knjiga tako ustvarili spominsko knjigo, v kateri bodo zbrani vsi pomembni dogodki, ki se bodo zgodili v letošnjem šolskem letu. Eden izmed teh je bil gotovo tehniški dan, preko katerega smo uresničevali cilje projekta Rastoča knjiga in šolskega projekta Korakamo k modrosti z aktivnostjo ter cilje prednostne naloge Šmihci pišemo čitljivo. Učenci so bili ta dan zelo aktivni in ustvarjalni. Z zanimanjem so poslušali in predstavljali misli ter pregovore o šoli, znanju, branju in pisanju. O mislih in pregovorih so razmišljali ter se o njih pogovarjali. Učenci so bili zelo motivirani in ustvarjalni pri izdelovanju spominkov, na katere so čitljivo zapisovali misli, ki so jih prinesli v šolo. Izdelali so različne spominke: stojalo za svinčnike, knjižne kazalke, darilne škatlice, darilne vrečke in poslikali lesene ploščice. Spominki bodo razstavljeni na prireditvi Odličnost. Dan je minil v prijetnem, ustvarjalnem in delovnem vzdušju.

Zapisali vodji dejavnosti: Milka Hudoklin in Marjanca Šoško

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Rastoča knjiga. Zaznamek za trajno povezavo.