Okrasitev šole in izdelava voščilnic

Prvi decembrski ponedeljek smo na Podružnici Birčna vas zakorakali v čarobni december. Izvedli smo tehniški dan, kjer smo izdelovali okraske iz papirja in novoletne voščilnice. Pozitivna naravnanost učiteljic in učencev se je izražala skozi aktivno delo in ustvarila prijetno delovno vzdušje v vseh razredih. Nastalo je veliko voščilnic in okraskov, vsak razred pa je izdelal svojo razredno smrečico z željami in voščili. Nasmejani in dobre volje smo s snežaki okrasili razrede. Na šoli je vladalo razposajeno vzdušje, odmevale so otroške pesmi in instrumentalna glasba.

Tehniški dan je minil v prijetnem prazničnem vzdušju.

Zapisala učiteljica Majda Kolenc

Učenci so povedali:

TEJA: Najbolj všeč mi je bilo izdelovanje smrečice z željami.

TEA: Zanimivo mi je bilo pisati voščilnice.

TIM: Izdelovanje snežaka.

ANŽE: Pisanje želja.

LUCIJA: Všeč mi je bilo, ko smo izdelovali voščilnice.

ZALA: Izdelava snežakov in smrečice.

ANEJA: Izdelava voščilnic po želji.

HANA: Tehniški dan je bil super. Všeč mi je bilo, ko smo izdelovali snežaka in smreko.

Zbrali in zapisali: Aneja Menart, Zala Žagar, 4. r.