UČNA GRADIVA IN ŠOLSKE POTREBŠČINE za šolsko leto 2021/2022

Spoštovani starši!

Bliža se konec šolskega leta in zopet je čas, ko razmišljamo o nakupu učnih gradiv in šolskih potrebščin za novo šolsko leto. Razredniki vam bodo po e-pošti poslali sezname in spletne povezave do dobaviteljev, ki so naše sezname že vključili v svojo ponudbo. Nakup preko spleta je enostaven in hiter. Lahko pa seznam natisnete in nakup opravite v trgovini po vaši izbiri. Seznami učnih gradiv in šolskih potrebščin bodo dostopni tudi na spletni strani šole, v zavihku Knjižnica. Vsi učenci imajo možnost brezplačne izposoje kompleta učbenikov iz učbeniškega sklada. Samo v primeru, da boste učbenike kupili sami, vas prosimo, da to sporočite na e-naslov: marjetka.dragman@os-smihel.si, in sicer do 21. 6. 2021.

GRADIVA

Povezave do dobaviteljev:

KOPIJA NOVA (TUKAJ).

BAGS AND MORE (TUKAJ).

MLADINSKA KNJIGA (TUKAJ).

DZS (Na spletni strani www.dzs.si  vtipkajte hitro kodo 5086841).

Za dodatne informacije lahko pokličete  na telefonsko številko 07 39 35 125.

Lep pozdrav,

Marjetka Dragman, upravljalka učbeniškega sklada