Uspešni na natečaju Metelkovo pero

Osnovna šola Frana Metelka Škocjan je v letošnjem šolskem letu v okviru projekta Metelkovo pero in v povezavi s projektom UNESCO ASP povabila učence k likovnemu in literarnemu natečaju Drugačnost nas bogati. Učenci 1. in 2. razreda naše podružnice so v okviru natečaja razmišljali o sveti drugačnih, se učili strpnosti, medsebojnega sodelovanja in spoštovanja, o beguncih, o pomoči lačnim, prijaznosti … Pri likovnem ustvarjanju so bili zelo izvirni in ustvarjalni. Strokovna komisija je nagradila tudi učenca naše šole. Za svoj izdelek je drugošolec Gal Bartolj prejel priznanje za 4. mesto ter praktično nagrado. Učenke Aneja Menart, Eneja Kladnik, Neža Blatnik in Maša Gregorčič pa so prejele priznanje za sodelovanje.

Galu izrekamo iskrene čestitke za dosežen uspeh.

mentorice: Majda Kolenc, Andreja Krnc in Marjanca Šoško