Strokovni delavci

 2023/2024

RAZRED

RAZREDNIČARKA

1. a/p

Marjanca Šoško, Špela Lumpert (druga strokovna delavka)

2. a/p Andreja Krnc
3. a/p Milka Hudoklin
4. a/p Sara Šenica
5. a/p Mateja Drnovšek

Seznam strokovnih delavcev na podružnici:

  1. Milka Hudoklin (milka.hudoklin@os-smihel.si)
  2. Majda Kolenc (majda.kolenc@os-smihel.si)
  3. Andreja Krnc (andreja.krnc@os-smihel.si)
  4. Tatjana Badovinac (tatjana.badovinac@os-smihel.si)
  5. Vesna Sebanc (vesna.sebanc@os-smihel.si)
  6. Špela Lumpert (spela.lumpert@os-smihel.si)
  7. Sara Šenica (sara.senica@os-smihel.si)
  8. Marjanca Šoško (marjanca.sosko@os-smihel.si)
  9. Mateja Drnovšek(mateja.drnovsek@os-smihel.si)
  10. Darja Rudman (darja.rudman@os-smihel.si)

Seznam strokovnih delavcev, ki prihajajo na podružnico z matične šole:

  1. knjižničarka Marjetka Dragman (marjetka.dragman@os-smihel.si)
  2. učiteljica angleščine Petra Švajger (petra.svajger@os-smihel.si )
  3. učitelj angleščine Jaka Darovec (jaka.darovec@os-smihel.si)
  4. učitelj tehnike Stanislav Papež (stanislav.papez@os-smihel.si)

(Skupno 1.820 obiskov, današnjih obiskov 1)