Strokovni delavci

 2022/2023

RAZRED

RAZREDNIČARKA

1. a/p

Andreja Krnc, Špela Lumpert (druga strokovna delavka)

2. a/p Marjanca Šoško
3. a/p Milka Hudoklin
4. a/p Sara Šenica
5. a/p Mateja Železnik

Seznam strokovnih delavcev na podružnici:

  1. Milka Hudoklin (milka.hudoklin@os-smihel.si)
  2. Majda Kolenc (majda.kolenc@os-smihel.si)
  3. Andreja Krnc (andreja.krnc@os-smihel.si)
  4. Mojca Pirc (mojca.pirc@os-smihel.si)
  5. Vesna Sebanc (vesna.sebanc@os-smihel.si)
  6. Špela Lumpert (spela.lumpert@os-smihel.si)
  7. Sara Šenica (sara.senica@os-smihel.si)
  8. Marjanca Šoško (marjanca.sosko@os-smihel.si)
  9. Mateja Železnik (mateja.zeleznik@os-smihel.si)
  10. Urška Papež (urska.papez@os-smihel.si)

Seznam strokovnih delavcev, ki prihajajo na podružnico z matične šole:

  1. knjižničarka Marjetka Dragman (marjetka.dragman@os-smihel.si)
  2. učiteljica angleščine Petra Švajger (petra.svajger@os-smihel.si)
  3. učitelj športa Gorazd Canić (gorazd.canic@os-smihel.si)
  4. učitelj tehnike Stanislav Papež (stanislav.papez@os-smihel.si)

(Skupno 1.411 obiskov, današnjih obiskov 1)