Nagrajenci likovnega in literarnega natečaja »Naravne in druge nesreče – Pozor, nevarne snovi!«

V petek, 5. 5. 2017, je potekala zaključna prireditev v kulturnem domu TVD Partizan Mirna. Navzoče je pozdravila ravnateljica OŠ Mirna. Ogledali smo si gledališko predstavo 112. Nato je sledila podelitev priznanj. Na letošnjem regijskem natečaju v dolenjski regiji je sodelovalo 6 vrtcev in 22 osnovnih šol. Prejeli so 255 likovnih in literarnih del. Med nagrajenci so bili tudi učenci naše šole. Prvošolec, Rožle Pirc, je bil nagrajen na likovnem natečaju. Na literarnem natečaju pa so bili nagrajeni tretješolci: Nina Gril, Lara Hutevec in Daša Drašler. Priznanja in nagrade jim je podelila Janja Brulc, podsekretarka vodja izpostave Novo mesto. Slednja se je vsem zahvalila za sodelovanje na letošnjem natečaju z željo, da se jim pridružimo tudi v naslednjem šolskem letu.

Zapisali: Majda Kolenc, Vida Šter