Pravljični večer v Birčni vasi

Kot je že v navadi, smo tudi letos pred decembrskimi prazniki pripravili pravljični večer. Povabili smo bodoče prvošolce in njihove starše ter tudi starše naših učencev.

Na začetku so se predstavili najmlajši učenci s plesom in petjem o zajčku ter angleško pesmico o snežaku. Nato pa so starejši učenci pripravili lutkovno-gledališko predstavo o Muci Copatarici. V letošnjem letu Muca Copatarica praznuje častitljivi jubilej, saj je stara kar 60 let, zato smo njen rojstni dan proslavili na pravljičnem večeru.

Večer je potekal v prijetnem vzdušju, zabavali so se tako najmlajši otroci kot tudi starši. Po končani prireditvi smo se vsi skupaj družili ob čaju in pecivu, bodočim prvošolcem pa so učenci razkazali šolo.

Vsem zbranim smo zaželeli prijetne praznične dni, v letu 2018 pa veliko zdravja, sreče in veselja. Enako želimo tudi vsem vam, ki spremljate našo spletno stran. Srečno!