Dobrodošli prvošolci!

Ponedeljek, 3. 9. 2018, je bil za 21 otrok in njihove starše poseben dan. Njihovi malčki so namreč prvič prestopili šolski prag. Učenci so se najprej pozabavali ob gledališki igri, kjer so videli, kako se učijo otroci drugod po svetu. Pozdravili so jih učenci višjih razredov, vodja podružnice ter razredničarka Andreja z drugo strokovno sodelavko Metko. Dan se je za njih nadaljeval v razredu, kjer so že spoznali prva pravila in navodila za uspešen pričetek leta. Prejeli so svoje prve rumene rutice, ki so zaščitni znak prvošolcev. Na koncu so se skupaj s starši posladkali s tortico. Še posebej sta je bila vesela dva prvošolca, ki sta na svoj prvi šolski dan praznovala rojstni dan. Polni novih vtisov, sanj in pričakovanj so se odpravili domov. Dragi prvošolci, dobrodošli pri nas!