Tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani

Učenci 4. razreda smo bili zelo vestni in natančni pri umivanju zob. Ker smo za svoje zobe lepo skrbeli ter jih redno umivali, smo se kot zmagovalni razred udeležili prireditve, ki je bila 23. 5. 2024 v Športni dvorani Leona Štuklja v Novem mestu. Tu smo se zbrali vsi zmagovalni razredi osnovnih šol z Dolenjske. Bilo nas je okoli 400. Na začetku prireditve smo vsi odšli na oder po nagrade, kasneje pa je program popestrila navihana Pika Nogavička. Zelo smo se nasmejali in se naplesali.

Na prireditvi smo uživali, polega tega pa smo prejeli čudovite nagrade. Zagotovo bomo še naprej redno ščetkali zobe, saj si želimo tudi v naslednjem šolskem letu ponovno zmagati.

Zapisali: učenci 4. razreda