SKUPAJ SE IMAMO DOBRO

Letošnji Teden otroka je obarvan že v prave jesenske barve in obsijan s soncem, zato smo se učiteljice 1. in 2. razreda podružnice odločile učencem v tem tednu omogočiti dan, preživet v naravi, s katero smo obkroženi in jo imajo zelo radi. Najprej so učenci pripovedovali, kdaj se imajo skupaj res dobro, saj je to tema letošnjega Tedna otroka. Ugotovili so, da je to takrat, kadar se igrajo, ko lepo sodelujejo in so prijazni drug do drugega. Pogovorili smo se še o gozdnem bontonu, nato pa odšli na pohod do Petan. Tam so se učenci sprostili, se družili in naigrali ob različnih igrah v gozdu: metanju obroča na palico, zadevanju dreves s storži, štafetnih igrah … Učenci so ob igrah uživali, spodbujali drug drugega in se veselili vseh uspehov. Športni dan je minil v prijetnem vzdušju in skupaj nam je bilo zares dobro.

Zapisala: Marjanca Šoško