Vida in Janez nagrajenca Cici nabiralnika

V januarskem Cici nabiralniku sta nagrajena Vida Jakše in Janez Lukšič.

Drugošolka se je lotila zelo zahtevne likovne tehnike kaširanja iz odpadnega materiala. S svojo natančnostjo, kreativnostjo in vztrajnostjo je naredila izredno lep avto. Janez, učenec tretjega razreda, pa je s svojo fraktalno risbo pokazal barvitost in ustvarjalnost. Le-ta temelji na risanju spontane risbe, ki je sestavljena iz črt in barv. Svojemu likovnemu delu je dal naslov BANANA.

Vse pohvale tudi učiteljicama Marjanci Šoško in Milki Hudoklin, ki sta likovnika vodili s svojimi strokovnimi nasveti in usmeritvami. Nagrajencema in mentoricama iskreno čestita tudi ravnateljica Romana Šarec Rojc, ki skrbno spremlja vse uspehe na šoli.

Zapisala: Majda Kolenc