LUKA PUGELJ OSVOJIL 1. NAGRADO

Društvo učiteljev podružničnih šol in Osnovna šola Gabrovka-Dole, PŠ Dole pri Litiji sta v mesecu aprilu organizirala 21. strokovni posvet na temo »Narava je naša prihodnost«. V okviru posveta je bil razpisan likovni natečaj na temo Kaj lahko naredimo za naravo okoli sebe.

Med vsemi prispelimi likovnimi izdelki je učenec naše podružnice, Luka Pugelj, osvojil v 1. kategoriji 1. mesto. Luka je pod mentorstvom učiteljice Marjance Šoško ustvarjal v kombinirani tehniki ter s svojim izdelkom pokazal, da ima rad naravo in zato skrbno ločuje odpadke.

Luka se je skupaj s starši udeležil otvoritve razstave na Podružnični šoli Dole pri Litiji, ki je potekala v soboto, 22. aprila 2023. Za svoje likovno delo je prejel priznanje in nagrado.

Luki iskreno čestitamo za osvojeno 1. nagrado!

Zapisala: Marjanca Šoško