Prešernov dan

V sredo, 7. februarja 2024, smo na naši šoli obeležili slovenski kulturni praznik. Na ta dan smo imeli kulturni dan s prireditvijo. Spomnili smo se življenja in dela Franceta Prešerna. V okviru Rastoče knjige so učenci od 1. do 3. razreda oblikovali reklamo za razredno vrednoto. Učenci 4. in 5. razreda smo za svojo vrednoto posneli televizijski oglas. Na prireditvi se je vsak razred predstavil s svojo točko. Nastopal je tudi pevski zbor, ki nam je zapel državno in šolsko himno, na koncu pa še pesem Vsaj malo sonca. Kdor je želel, je pokazal tudi svoj talent. Učenci naše šole so se zelo izkazali z različnimi talenti.

Luka Roženbergar, Jakob Muhič in Tanita Klobučar z mentorico Matejo Drnovšek

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.