TRETJE MESTO NA LIKOVNEM NATEČAJU PODRUŽNIČNA ŠOLA IN KRAJ Z ROKO V ROKI

Društvo učiteljev podružničnih šol in Osnovna šola Loka Črnomelj, PŠ Griblje in PŠ Adlešiči so v mesecu aprilu organizirali 22. strokovni posvet na temo »Podružnična šola in kraj z roko v roki«.
V okviru posveta je bil razpisan likovni natečaj. V slednjem je učenec naše podružnice, Vid Zupančič, osvojil 3. mesto v 1. kategoriji. Vid je pod mentorstvom učiteljic Marjance Šoško in Špele Lumpert ustvarjal v kombinirani tehniki ter s svojim izdelkom prikazal, da tudi naša podružnica sodeluje s krajem. Naslikal je obisk Timove mamice in očka, ki sta lovca in sta nam pričarala nepozaben in zelo poučen dan v gozdu.
Vid se je skupaj s starši udeležil otvoritve razstave na PŠ Adlešiči, ki je potekala v soboto, 20. aprila 2024. Za svoje likovno delo je prejel priznanje in nagrado.
Vidu iskreno čestitamo za osvojeno 3. mesto!

Zapisala: Marjanca Šoško