Podelitev priznanj značkarjem prvega in petega razreda

Tudi letos je na podružnici večina učencev uspešno opravila bralno značko. Učencem so bila priznanja podeljena v okviru razredov. Prvošolcem, ki so letos prvič opravljali bralno značko in petošolcem, ki letos zaključujejo s šolanjem v Birčni vasi, pa je priznanja podelila ravnateljica ga. Romana Šarec Rojc. Učence je spodbudila k branju v prihodnosti in jim dala moder nasvet, da je knjiga najboljša prijateljica, ki nikoli ne razočara. Prav tako so učenci izvedeli, da so bili letos v branju številčno fantje in dekleta zelo izenačeni. Kakor koli, vsem bralcem iskreno čestitamo in si v prihodnje želimo, da imamo vsaj toliko značkarjev, kot letos, stremimo pa k cilju, da bi bralno značko opravili vsi.

Učiteljice Podružnice Birčna vas