Nagrajeni likovni ustvarjalci Podružnice Birčna vas

Na podružnični šoli učenci radi likovno ustvarjajo. Pri delu so samostojni, kreativni in imajo bujno domišljijo. V oktobrski številki Cicibana v Cici nabiralniku sta bili nagrajeni risbi z motivom V DEŽJU, lanskih drugošolcev Luke Roženbergarja  in Oskarja Jeniča. V novembru  pa črtni risbi KAMELEON in PAPIGA letošnjih tretješolcev,  prav tako Luke in Oskarja. Nagrajeni sta bili tudi risbi MORSKO DNO učencev četrtega razreda Blažke Pirc in Tomaža Gregorčiča. Čestitke  mladim likovnim umetnikom in njihovim mentoricam Marjanci Šoško, Sari Šenica in Mateji Železnik. S svojo strokovnostjo, predanostjo in svetovanjem so učence vodile do vidnih uspehov.

Dosežki ustrezajo tretjemu mestu na državni ravni.

Zapisala: Majda Kolenc