NAŠA ŠOLA PRAZNUJE

Ponedeljek, 17. 10. 2022, je bil za našo šolo poseben, prazničen dan. Naša podružnica je obeležila 113. obletnico, naša matična šola pa kar 158. obletnico obstoja. Na dan šole oziroma Mihaelov dan smo se spomnili začetkov šole v Birčni vasi in Šmihelu, si ogledali začetke projekta Rastoča knjiga na šoli in spoznali dejavnosti, ki nas čakajo v tem šolskem letu. Letos bomo že sedmo leto sodelovali v Rastoči knjigi, ki v letošnjem šolskem letu nosi naslov: Šport in umetnost z roko v roki. Nadaljevali bomo s športnimi dejavnostmi in vključili še umetnost s posebnim poudarkom na bontonu. Pomemben del bontona na šolskih prireditvah je tudi petje himne, zato smo Mihaelov dan namenili tudi temu. Cela šola se je učila šolske himne. Po pouku pa je sledilo tradicionalno Mihaelovo kosilo, ki so ga izbrali učenci. Kaj so izbrali letos, si lahko ogledate v galeriji.

Zapisala: Špela Lumpert

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Novice, Rastoča knjiga. Zaznamek za trajno povezavo.