OČISTILI SMO OKOLICO ŠOLE

V petek, 17. marca, smo se na podružnici odločili, da skupaj očistimo okolico naše šole. Ponosni smo, da je naša šola obdana s čudovito naravo. V lanskem šolskem letu smo postali člani Mreže gozdnih vrtcev in šol Slovenije, saj radi preživljamo čas v naravi, okolica šole in bližnji gozd pa nam ponujata najlepšo učilnico. Z zaskrbljenostjo opažamo, da lahko v naši lepi okolici prepogosto vidimo razne odpadke, zato smo se odločili, da si želimo živeti v čistem okolju. Tako so učenci 1. razreda pobrali smeti v okolici šole, učenci 2. in 3. razreda smeti ob poti na Petane ter v bližnjem gozdu, učenci 4. in 5. razreda pa so očistili pot, ki vodi do Ruperč vrha.

Veseli smo, da smo prispevali svoj delček k lepši okolici naše šole. Naša velika želja  je, da bi vsi skrbeli za čisto okolje in odnesli smeti tja, kamor sodijo. Upamo, da se nam izpolni.

Zapisala: učiteljica Marjanca Šoško

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.