BONTON IN VIDEOPOSNETEK ŠOLSKIH HIMN – zaključna izdelka Rastoče knjige

Spoštovani učenci,

s svojim obnašanjem človek pove veliko o sebi. Lepo vedenje ne pomeni, da smo staromodni in zategnjeni, temveč lepo vzgojeni in spoštljivi do sebe in ljudi s katerimi živimo, delamo ali pa jih srečujemo v vsakdanjem življenju. Zavedamo se, da šola, poleg družine, pomembno sooblikuje polje vrednot mlade generacije.

Z upoštevanjem napisanih pravil vedenja, ki so pravica in hkrati velika dolžnost, ustvarjajte prijazne medsebojne odnose. Naj vaše vedenje temelji na vrednotah, ki vas bodo oblikovale v samozavestne, samostojne in spoštljive posameznike.

Hvala vam za vaše odlične predloge, ki smo jih združile v dokument z naslovom Bonton Podružnice Birčna vas, ki je končni izdelek letošnjega projekta Rastoča knjiga in je objavljen v zavihku projekti.

Prav tako si lahko ogledate tudi videoposnetek razrednih himn, ki so jih spesnili učenci matične in podružnične šole.

To je še en izdelek našega skupnega truda, izkazane ustvarjalnosti in volje ter dokaz, da živimo in širimo vrednote Rastoče knjige, na kar smo lahko zelo ponosni.

POVEZAVA DO POSNETKA: RASTOČA KNJIGA OŠ ŠMIHEL 2023 – RAZREDNE HIMNE (arnes.si)

Koordinatorice Rastoče knjige OŠ Šmihel

Marjetka Dragman, Mojca Klobučar, Špela Lumpert